A liberálisok rukkoltak elő ezzel az eredeti ötlettel.
Négyszáz gyerekcipőt és plüssállatokat helyeztek ki szombaton a belügyminisztérium épülete elé Bukarestben a Nemzeti Liberális Párt (PNL) aktivistái, hogy emlékeztessék a szaktárcát arra, hogy Romániában csak az elmúlt évben 400 gyerek tűnik el nyomtalanul.
A caracali borzalomra utalva a rendezvény 11 óra után 5 perccel kezdődött – Alexandra Măceşanu ebben az időpontban tárcsázta először az 112-es segélyhívót.
A bukaresti rendezvény szervezői egy külön intézmény létrehozását sürgették, amely kizárólag az eltűnt kiskorúak ügyeivel foglalkozna.
(foter.ro)
NEM BANKHITEL AJÁNLAT Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
NEM BANKHITEL AJÁNLAT Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
SZILÁRD HITELEK 30 PERC ALATT Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Mindenféle kölcsönt kínálok 30 percen (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek