A Legfelső Semmítő- és Ítélőszék tegnap elutasította az Országos Feddhetetlenségi Ügynökség (ANI) fellebbezését Klaus Johannis összeférhetetlenségi ügyében, miután a Gyulafehérvári Táblabíróság is korábban Nagyszeben volt polgármesterének adott igazat, és az ANI határozatának eltörlését rendelte el.
A Legfelsőbb Bíróság döntése, amellyel kimondja, hogy Klaus Johannis nem volt összeférhetetlenségi állapotban abban az időszakban, amikor a Nagyszebeni Polgármesteri Hivatalt képviselte a Víz- és csatornavállalat, illetve a piacokat működtető vállalat részvényeseinek közgyűlésein, végérvényes és jogerős.
Az Országos Feddhetetlenségi Ügynökség (ANI) 2013. április 24-én jelentette be: megállapította, hogy Klaus Johannis nagyszebeni polgármester összeférhetetlenségi helyzetben van, mivel a Városháza képviselője volt a Víz- és csatorna vállalat, illetve és a piacokat működtető vállalat részvényeseinek közgyűlésein. Erre az ügyre került most végérvényesen pont.
erdely.ma / nyugatijelen.com / Mediafax
MARY MASON Sky Wealth kölcsöncég, 3%-os kamatlábbal nyújtunk kölcsönöket. Jó napot kívánok, (...)
HITELEK 30 PERCEN BELÜL HITELEK 30 PERCEN BELÜL Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú (...)
HITELEK 30 PERCEN BELÜL HITELEK 30 PERCEN BELÜL Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek