Noileg
2026. január 15., csütörtök Lóránt napja
árfolyam:
1 euro = 5.8752 RON
1 dollár = 650.6110 RON
100 forint = 0.0259 RON

Mégsem akar államfőjelölt lenni Eugen Teodorovici pénzügyminiszter

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Mégsem kívánja jelöltetni magát az államfőválasztáson Eugen Teodorovici pénzügyminiszter.


A Szociáldemokrata Párt (PSD) ügyvezető elnökétől az Antena 3 televízió egyik vasárnap esti műsorában kérdezték meg, hogy továbbra is szeretne-e az alakulat elnökjelöltje lenni. "Nem" - válaszolt Teodorovici.

A pénzügyminiszter ugyanakkor reményét fejezte ki, hogy a párt országos végrehajtó bizottságának keddi ülésén "lezárul a vita" a PSD államfőjelöltje kapcsán.

Múlt héten a párthoz közeli források arról tájékoztatták az AGERPRES hírügynökséget, hogy a Szociáldemokrata Párt vezetősége keddi ülésén fog dönteni arról, kit javasol a párt államfőjelöltjének. A jelölést a PSD augusztus 3-ára összehívott kongresszusának is jóvá kell majd hagynia.

Forrás: agerpres.ro

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

FILIP HORÁK Nabízím spolehlivé a transparentní soukromé půjčky, které jsou navrženy tak, aby byl celý (...)

Pénzügyi megoldások gyors kommunikációval Gyorsan szüksége van pénzre? 200 000 és 50 000 000 forint közötti magánszemélyek pénzügyi (...)

Pénzügyi megoldások gyors kommunikációval Gyorsan szüksége van pénzre? 200 000 és 50 000 000 forint közötti magánszemélyek pénzügyi (...)

adj fel hirdetést
erdelyh
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek