Noileg
2026. augusztus 12., szerda Klára napja
árfolyam:
1 euro = RON
1 dollár = RON
100 forint = 0 RON

Tanügyminiszter: egy héten belül megkapják az iskolák a nyál alapú teszteket

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

A hét folyamán vagy jövő hét elején kapják meg az iskolák a nyál alapú antigén gyorsteszteket - közölte hétfő este Sorin Cîmpeanu.


Az oktatási miniszter a Digi24 televíziónak nyilatkozva elmondta, pénteken írták alá a szerződéseket a közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjével, és az első szállítmány gyorsteszt a hét folyamán vagy legkésőbb jövő hét elején érkezik meg.

Sorin Cîmpeanu hozzátette, valamennyi tanulót tesztelni fognak, függetlenül attól, hogy megkapta-e a koronavírus elleni oltást vagy sem.

(agerpres.ro)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

medspharmacy84@gmail.com We sell all kinds of drugs. I sell Hypnogen, Stilnox, Zolpidem and others. E-mail: (...)

medspharmacy84@gmail.com We sell all kinds of drugs. I sell Hypnogen, Stilnox, Zolpidem and others. E-mail: (...)

Finanční služby pro celou ČR Finanční služby pro celou ČR Rychlé a spolehlivé finanční služby pro celou Českou (...)

adj fel hirdetést
Reklam
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek