Megjelent a Nagybányai RMDSZ által indított KULT5PERC című videósorozat ötödik része.
A május rész a nemrég kiadott nagybányai irodalomról szóló kötetet, ,,A világ lebúbájosabb városát" mutatja be szerkeszőtje, Bertóti Johanna tolmácsolásában.
A 12 részből álló sorozat - megjelenik minden hónap utolsó napján - célja, hogy tárgyilagosan, röviden (5 percben) bemutasson egy hozzánk közel, vagy akár távolabb álló kulturális terméket.
Az ismertető jellegű videó mindenki számára elérhető és érthető információkkal, a mai kornak megfelelően, gyorsan továbbítja mondandóját, és közművelődési feladatot is ellát.
A májusi KULT5PERC a nagybányai RMDSZ facebook oldalán tekinthető meg.
EXPRESSZ HITELEK 1 ÓRA ALATT EXPRESSZ HITELEK 1 ÓRA ALATT Üdvözlöm, kölcsönre van szüksége? Házhoz? (...)
EXPRESSZ HITELEK 1 ÓRA ALATT EXPRESSZ HITELEK 1 ÓRA ALATT Üdvözlöm, kölcsönre van szüksége? Házhoz? (...)
VEGYEN KÖLCSÖNT 30 PERC ALATT Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek