A közösségért kormányzunk címmel indított konzultációs kampányt az RMDSZ.
Túl vagyunk a félidőn: most beszámolunk kormányzati munkánkról, és megkérdezzük a közösségünket a következő két év tennivalóiról.
Ebből az alkalomból Nagybányára látogat Makkai Péter RMDSZ-es munkaügyi államtitkár, aki nyugdíjasoknak, egyházaknak, szociális szolgáltatásokat nyújtó civil szervezeteknek biztosít tájékoztatást. Az esemény időpontja március 23, 15 óra, helyszíne pedig a Fekete Sas (Millenium 1.) konferenciaterme.
Hitel kínál magánszemélyek becsületes Sürgős pénzszükséglet esetén a komoly és megbízható egyén közötti kölcsön mindenki (...)
Ajánlatok kölcsön pénzt az egyének közötti súlyos Egy projekt szem előtt tartva? Győződjön meg gyorsan. Bármi legyen is a vágyad: egy adott (...)
A PÉNZÜGYI MEGOLDÁS 48 órán belül Sigma Hitel a szolgáltatásaihoz 24/24 óraP. S: Csak az utódoknak adom kölcsönöket, hogy (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek