A most 32 éves Eduardo Saverin azután vált milliárdossá, hogy találkozott Marc Zuckerberggel, és beszállt a megtakarított pénzével a Facebookba a cég alapításakor.
Vagyonát 4,3 milliárd dollárra becsülik, jelenleg 53 millió Facebook részvény birtokosa. Saverin Brazíliában született egy jómódú zsidó családban, de az USA-ban járt iskolába. 2006-ban magna cum laude eredménnyel végzett a Harvard közgazdász szakán. Érdekesség, hogy 2012-ben lemondott az amerikai állampolgárságáról és Szingapúrba költözött. Jelenleg üzleti angyalként tevékenykedik, kezdő vállalkozásoknak segít befektetésekkel és tanácsokkal. (hvg)
Clone Cards/Handguns/Counterfeit Currencies/F@ke Documents/Health beauty leisure and fitness Solutions Welcome to Steady Chasers, your one stop shop for all your needs. Health, Beauty, Fitness, Leisure, (...)
Ceramic CPU Scrap We offer a variety of computer scrap material including; • Quality Intel 486 & 386 CPUs • (...)
legális és megbízható hitelező. kölcsönöket kínálok Helló, Breth Milos vagyok, legális és megbízható hitelező. kölcsönöket kínálok. (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek