Noileg
2026. február 07., szombat Tódor napja
árfolyam:
1 euro = 5.8630 RON
1 dollár = 676.6689 RON
100 forint = 0.0256 RON

Véget ért a tabletek aranykora

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Észak-Amerika és Nyugat-Európa piaca már telített, az eladások már nem nőnek tovább, de a fejletlenebb régiókban még keresettek a tábla PC-k.


Jelentős mértékben csökkentette a táblagépek idei értékesítésével kapcsolatos előrejelzését az IDC piackutató cég. Az IDC korábban 12,1 százalékos növekedést prognosztizált, azonban ezt most 6,5 százalékosra mérsékelte. Mindez azt jelenti, hogy ha az előrejelzés helyesnek bizonyul, úgy az idén 233 millió darab készüléket adhatnak el. Tavaly Észak-Amerikában és Nyugat-Európában összesen 25, míg a világ többi részén 88 százalékkal nőtt a táblapiac. Idén Észak-Amerikában és Nyugat-Európában ez 0 százalék lesz, míg a világ más régióiban 12 százalék, 2018-ban pedig várhatóan mindössze 4, illetve 5 százalék.

erdely.ma, sg.hu

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Küldje el hitelkérelmét Szüksége van forrásokra meglévő adósságainak konszolidálásához, vállalkozása (...)

Profitáljon rugalmas hitelmegoldásainkból. Üdvözlöm! Pénzügyi nehézségekkel küzd, segítségre van szüksége a számlákkal (...)

DOBOS Seriöses Privatkreditangebot innerhalb von 72 Stunden Hallo. Was tun, wenn Sie einen Kredit für (...)

adj fel hirdetést
reg
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek