Az oroszok hatalmukba kerítik az acélgyárat Mariupolban.
Ramzan Kadirov, az oroszországi csecsen köztársaság vezetője közölte, az orosz erők csütörtökön teljes ellenőrzésük alá vonták a mariupoli Azovstal acélgyárat.
„Még ebédidő előtt, vagy ebéd után az Azovstal teljesen az Orosz Föderáció erőinek ellenőrzése alá kerül” – mondta egy csütörtökön kora reggel az interneten közzétett hangüzenetben.
Csecsenföldi erők is harcolnak Ukrajnában az orosz katonai művelet részeként.
Mariupol lenne a legnagyobb város, amelyet Oroszország elfoglalna Ukrajna nyolc héttel ezelőtti megszállása óta – írja a Guardian.
(index.hu)
MAGÁNHITELT KERES? Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
MAGÁNHITELT KERES? Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
Kölcsön magánszemélytől csalás nélkül Váltókarancia melletti kölcsönök akár problémás ügyfeleknek is. Kölcsön (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek