Noileg
2025. július 19., szombat Emília napja
árfolyam:
1 euro = 5.0736 RON
1 dollár = 4.3612 RON
100 forint = 1.2715 RON

Repeta a Petőfi-tanyán

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

2024. március 22-én, szombaton ismét lehetőség nyílik arra, hogy az érdeklődők egy kellemes séta és egy közös ebéd révén együtt ünnepeljék a tavasz beköszöntét.


Találkozó és indulás A résztvevők számára a találkozási pont a Teleki Magyar Ház, ahonnan a séta 12:00 órakor veszi kezdetét. Felhívják a jelenlévők figyelmét, hogy hozzanak magukkal tányért és kanalat, mivel a rendezvény során a cserkészek és cserkész-szülők által készített gulyás kerül felszolgálásra. Csurka Gyula és Szigeti Gyuszi szakácsmesterek garantálják az ételek kiváló minőségét. Az ebéd hangulatát tovább emeli az élőzenei kíséret, amelyet Csomós Péter (hegedű) és Debreczeni Richárd (harmonika) előadása biztosít.

Fontos információk A korábban, az előző hétvégére regisztrált gulyásjegyek ezen a hétvégén is érvényesek, azonban a szervezők kérik, hogy a résztvevők erősítsék meg foglalásaikat a Teleki Magyar Ház irodájában vagy a 0744-919166-os telefonszámon. Azok számára, akik még nem rendelkeznek belépővel, lehetőség nyílik ingyenes jegyek igénylésére ugyanezen a helyszínen. A szervezők gondoskodnak arról, hogy minden résztvevő számára elegendő mennyiségű étel álljon rendelkezésre.

 

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

MARY MASON Sky Wealth kölcsöncég, 3%-os kamatlábbal nyújtunk kölcsönöket. Jó napot kívánok, (...)

HITELEK 30 PERCEN BELÜL HITELEK 30 PERCEN BELÜL Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú (...)

HITELEK 30 PERCEN BELÜL HITELEK 30 PERCEN BELÜL Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú (...)

adj fel hirdetést
Rmdsz
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek