Szilveszteri bulira hívja az RMDSZ nagybányai szervezete a fiatalokat és a fiatalos érzelműeket a Philia Oázis galéria étterembe.
A mai magyar és nemzetközi zenét DJ GEO biztosítja.
A belépő ára 150 lej, amely a svédasztalos előételt és melegételt, valamint teljes italsort tartalmaz. Belépőket vásárolni a nagybányai RMDSZ székházban lehet december 20-ig!
Professzionális hitelsegítség – Gyors és egyszerű finanszírozás Ideiglenes pénzügyi támogatásra van szüksége? Rövid lejáratú magánhiteleinket úgy (...)
Professzionális hitelsegítség – Gyors és egyszerű finanszírozás Ideiglenes pénzügyi támogatásra van szüksége? Rövid lejáratú magánkölcsöneink (...)
Rövid lejáratú kölcsönök – Gyors és egyszerű Ideiglenes pénzügyi támogatásra van szüksége? Rövid lejáratú magánkölcsöneink (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek