Az RMDSZ Máramaros megyei képviselője, Zahoránszki Brigitta, mint a parlament IT bizottságának tagja, néhány képviselőtársával együtt részt vett egy kétnapos látogatáson Chișinăuban, ahol a moldáv digitalizációs reformok működésébe nyerhetett betekintést.
A Moldovai Köztársaság ezen a téren sok tekintetben előrébb jár, mint Románia: számos közszolgáltatás már online is elérhető, és ezt a tapasztalatot nekünk is érdemes átvenni - tájékoztatott a képviselő.
Az online ügyintézés jó az állampolgárnak, és segíti a vállalkozói szférát is. A következő időszakban azon kell dolgoznunk a román parlamentben, hogy digitalizációt akadályozó jogi korlátokat feloldjuk.
A kétnapos egyeztetéssorozat során szó esett arról is, miként tudunk fellépni az álhírek és dezinformáció ellen. Emellett jó példákat ismerhette meg az előljáró a kiberbiztonság és az e-kormányzás moldovai gyakorlatát.
HIRE. THE HACK ANGELS // BEST BITCOIN // CRYPTO // ETH // USDT // WALLET RECOVERY EXPERT HIRE. THE HACK ANGELS // BEST BITCOIN // CRYPTO // ETH // USDT // WALLET RECOVERY EXPERT If you (...)
Minden igényt kielégítő, FINANSZÍROZÁSA HITELEK Helló, Madame gazda gergelia vagyok. A magánszemélyek között kölcsön ajánlatot (...)
hitel ajánlat bárki számára komoly szakmája szerint bankár, és jelenleg a mikro- és makrohitelek, elég jelentős tőkével (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek