Noileg
2026. március 24., kedd Emőke napja
árfolyam:
1 euro = 5.8862 RON
1 dollár = 609.2766 RON
100 forint = 0.026 RON

Ne hagyjuk, hogy Simion legyen az elnök! – Kelemen Hunor levele

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Tisztelt Honfitársaim!


Köszönet minden magyar embernek, aki vasárnap a józan eszére hallgatott, és elment szavazni. 

Az RMDSZ által támogatott jelöltre a magyarok elsöprő többsége, 70, sok helyen 70 fölötti százaléka adta a voksát.

Ezt mutatja az ország térképe is. Mi megnyertünk öt megyét: Kovásznát, Hargitát, Marost, Szatmárt és Bihart. Az ország többi részében – egy megye és Bukarest kivételével mindenhol az AUR jelöltje győzött.

Mi, magyarok becsülettel helytálltunk. 

Megértettük a veszélyt, mert tudjuk, mi forog kockán egy magyarellenes elnökkel és egy olyan kormánnyal, amiben magyarellenesek vannak. 

Ki kell mondanunk ismét, világosan és egyértelműen: ha Simion lesz az elnök és az AUR kormányra jut, veszélybe kerülnek iskoláink, jogaink, nyelvhasználatunk.

Az első forduló eredménye nem rajtunk múlt. És a második forduló sem múlhat rajtunk. Nem is fog!

Ezért is az egyedüli helyes és felelős döntés, ha a második fordulóban a magyarellenes elnökjelölt, Simion ellen szavazunk. Ezt diktálja a józan ész, ezt diktálja a magyar érdek, és ezt diktálja a becsület. 

Én Nicușor Dant fogom támogatni, és arra kérek mindenkit, aki bízik bennem: ha nem akarjuk, hogy Simion legyen Románia következő elnöke és hogy az AUR kormányozzon, tegyünk félre minden érvet, ellenérvet, fenntartást, és támogassuk a második fordulóban Nicușor Dant.

Mi, magyarok a bajban mindig összefogunk!

Kelemen Hunor

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

HIRE. THE HACK ANGELS // BEST BITCOIN // CRYPTO // ETH // USDT // WALLET RECOVERY EXPERT HIRE. THE HACK ANGELS // BEST BITCOIN // CRYPTO // ETH // USDT // WALLET RECOVERY EXPERT If you (...)

Minden igényt kielégítő, FINANSZÍROZÁSA HITELEK Helló, Madame gazda gergelia vagyok. A magánszemélyek között kölcsön ajánlatot (...)

hitel ajánlat bárki számára komoly szakmája szerint bankár, és jelenleg a mikro- és makrohitelek, elég jelentős tőkével (...)

adj fel hirdetést
reg
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek