Noileg
2026. február 06., péntek Dóra napja
árfolyam:
1 euro = 5.8730 RON
1 dollár = 678.2085 RON
100 forint = 0.0257 RON

Nem mondtak le a TV2-ről a Diginél

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Megoldást kívánnak találni a TV2 magyarországi televíziós csatorna sugárzására a Diginél – tudatja közleményben a szolgáltató.


Jelenleg is tárgyalásokat folytat a magyarországi TV2 műsorszolgáltatójával a Digi (RCS&RDS) telekommunikációs szolgáltató, hogy megoldást találjanak a TV2, Mozi+ és Prime csatornák sugárzási lehetőségével kapcsolatban. Az említett három csatorna ugyanis péntektől lekerült a Digi csatornakiosztásából a magyarországi médiaszolgáltató kérésére – írják a közleményben.

A DigiTV előfizetőit értesítették erről a módosításról, ugyanakkor tájékoztatták a Comedy Central, a Comedy Central Family és a Film4 csatornák felvételéről – hangsúlyozzák a Digi szolgáltatónál.

(szekelyhon.ro)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

FEDEZETT KÖLCSÖNT KERES? FEDEZETT KÖLCSÖNT KERES? Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú (...)

FEDEZETT KÖLCSÖNT KERES? FEDEZETT KÖLCSÖNT KERES? Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú (...)

Pénzügyi megoldások gyors kommunikációval Gyorsan szüksége van pénzre? 200 000 és 50 000 000 forint közötti magánszemélyek pénzügyi (...)

adj fel hirdetést
reg
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek