A kormányhivatal közleménye szerint ez a híd egyesíti a Tisza két partját. A hidat Tiszafejéregyház (Ukrajna) és Máramarossziget (Románia) között építik majd meg.
A gyalogosok és autók nemzetközi átkelőhelye a nap 24 órájában fog működni. A román oldalon vasbetonból épül a híd, a többi épületet, ami a nemzetközi átkelőhelyhez épül, az országok külön építik meg.
A hivatalos megnyitóra a munkálatok befejezése után kerül sor.
A két ország közötti új állami határátkelőhely elindítása új kereskedelmi útvonalak megnyitását fogja eredményezni. Ez lehetőséget ad arra is, hogy közös turista útvonalak induljanak, javítva a Románia és Ukrajna közötti kulturális és humanitárius kapcsolatokat.
Mihály Kriszta – Nagybánya.ro (Forrás: radiocluj.ro)
MINDEN TÍPUSÚ HITELT KÍNÁLOK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
MINDEN TÍPUSÚ HITELT KÍNÁLOK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
AZONNALI EXPRESSZ HITELEK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek