Noileg
2025. június 29.,  Péter, Pál napja
árfolyam:
1 euro = 5.0780 RON
1 dollár = 4.3370 RON
100 forint = 1.2715 RON

FF2018: 4S STREET zenekar koncertje

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

A fiatal gyergyói zenekar az idei erdélyi fesztiválok nagy meglepetése, Nagybányán is fellépnek a Főtér Fesztivál 2018 nagyszínpadán, szombaton 19 órától.


A 4S Street zenekar félévvel ezelőtt alakult, a felállás azonban bő két hónappal ezelőtt lett teljes Mihály Csabával, aki billentyűs hangszerekkel teszi színesebbé a hangzást. Az együttes tagjai Alin Nicuța (vokál és akusztikus gitár), Fülöp Lóránd (gitár), Szabó László (basszusgitár), Pál Andor (dobos) és Mihály Csaba (billentyű). Szabó László, Fülöp Lóránd és Pál Andor előzőleg a Dreamland Residence zenekar tagjai is voltak. Februárban jelent meg az első videoklipjük “Ne emlékezz vissza” címmel, ami elvárásaikat teljesítve rögtön saját útra térítette őket a zenei pályán.

A dal megjelenését követően az öt tagú zenekar szándékosan vonult háttérbe, hogy az újabb dalokon és a nyári produkción dolgozhassanak. Ennek a munkafolyamatnak a gyümölcse most kezd beérni. 

Az Egyszer fenn című számmal pedig végképpen helyet kaptak az erdélyi és magyarországi zenei téren.

A Főtér Fesztivál 2018 - Nagybányai Magyar Napok programjában a Térzene fesztivál és a Diáknapok keretében lépnek fel, 2018. szeptember 15-én, 19 órától.

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Kölcsön magánszemélytől csalás nélkül Váltókarancia melletti kölcsönök akár problémás ügyfeleknek is. Kölcsön (...)

Kölcsönértékelés Yasmina Briois asszonnyal, nagyon megbízható. Üdvözlet mindenkinek! Laczkó Sándor vagyok, magyar. 2019-ben lehetőségem nyílt (...)

Kölcsönértékelés Yasmina Briois asszonnyal, nagyon megbízható. Üdvözlet mindenkinek! Laczkó Sándor vagyok, magyar. 2019-ben lehetőségem nyílt (...)

adj fel hirdetést
Rmdsz
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek