2018. szeptember 13., csütörtök, 17.30
Székely Szilárd nagybányai festőmuvész kiállítása
a hajdani Szent István Szálló előterében, megnyitóbeszédet mond Kovács Bertalan nagybányai festőmuvész.
A kiállítással egyszerre lesz bemutatva a Hollósy 100 installáció, az Új Beregerájban.
A kiállítást megelőzi, 16.30-kor Tőrös Gábor szobárszművész grafikáinak kiállítása a Parnter Galériában.
A Szent István Szállónál megnyíló kiállításokat pedig követi a Balla József emélkkiállítás ünnepélyes megnyítója a Nagybányai Művésztelepen, 19.00 órától.
Hitelnyújtás mindenki számára Helló Fejezze be finanszírozási gondjait és gondjait, mert van egy tőkém, amelyet rövid (...)
hitelkínálat között különösen 48 óra Jól döntsön jóval azelőtt, hogy bármiféle online kölcsön esetén a csalás manapság (...)
Minden igényt kielégítő, FINANSZÍROZÁSA HITELEK Sigma Hitel a szolgáltatásaihoz 24/24 óraP. S: Csak az utódoknak adom kölcsönöket, hogy (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek