Az intézkedés csütörtöktől lépett érvénybe. A 7,5 tonnánál nagyobb összsúlyú jármûvek a Nagybánya (1C országút) - Szinérváralja - Avasújváros (109I megyei út) - Máramarossziget (18-as országút) útvonalon juthatnak el a Történelmi Máramarosba, illetve onnan vissza a Bányavidékre.
A 7,5 tonnánál kisebb összsúlyú jármûvek esetében a már említett útvonal mellett a Felsõbánya (18-as országút) - Kapnikbánya (184-es megyei út) - Aknasugatag (109F megyei út) - Fejérfalva (Feresti) - Máramarossziget alternatív útvonalat is választhatják. Igaz, ez utóbbi útvonal sem nyújt ideális közlekedési feltételeket, hiszen minõsége szakaszonként változó az ott zajló felújítási munkálatok miatt.
A Gutin-hágón áthaladó utat elõreláthatóan szeptember 20-án nyitják meg ismét a forgalom elõtt. (tamási)
Bányavidéki Új Szó
SZEREZD MEG A KÖLCSÖNÖIDET ÉS HITELEIDET Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
SZEREZD MEG A KÖLCSÖNÖIDET ÉS HITELEIDET Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
CSALÁS NÉLKÜL NYÚJTOK A HITELEKET Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek