Noileg
2026. február 23., hétfő Alfréd napja
árfolyam:
1 euro = RON
1 dollár = RON
100 forint = 0 RON

A differenciált gyermeknevelési támogatás bevezetését javasolja az RMDSZ

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

A család jövedelme függvényében differenciált gyermeknevelési támogatás bevezetését javasolta a koalíciós pártok hétfői ülésén Kelemen Hunor.


Az ülést követően az RMDSZ elnöke rámutatott, a gyermekpénz kapcsán egyetértés van a koalíciót alkotó pártok között abban, hogy - amint azt a szenátus által első házként már elfogadott tervezet is előírja - legközelebb jövő év elejétől nő a juttatás összege, 20 százalékkal.

A szövetség ugyanakkor javaslatot tett arra, hogy a család jövedelmétől tegyék függővé a gyermekpénz összegét, illetve hogy az legyen leírható a személyi jövedelemadóból - mondta Kelemen, aki szerint az elképzelést az év folyamán még megvitatják, és 2023-tól léphetne érvénybe.

Az USR-PLUS társelnöke, Dan Barna megerősítette, hogy érkezett egy ilyen javaslat az RMDSZ részéről, még nem tárgyaltak róla részletekbe menően, de meg fogják vitatni a lehetőséget.

(agerpres.ro)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

MINDEN TÍPUSÚ HITELT KÍNÁLOK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)

MINDEN TÍPUSÚ HITELT KÍNÁLOK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)

CSODÁLATOS HÍR SZÁMODRA... A termék átvétele személyesen lehetséges! 24 órán belül folyósítom a kölcsönt, évi (...)

adj fel hirdetést
reg
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek