Megvannak a november elején meghirdetett „Gyere busszal” kampány első nyertesei, a 6 kisorsolt diák közül 3 magyar iskolában tanul.
A kampány célja a tömegközlekedésre való ösztönzés, különösen a diákok körében és közelebb hozni a fiatalokat a teljesítménysporthoz és a helyi Minaur csapathoz.
A Minaur csapat játékosai által aláírt pólót a Németh László Elméleti Líceum egyik diákja örvendhet.
A Minaur csapat játékosai által aláírt három labda közül az egyiket a Németh László Elméleti Líceum egyik diákja és a Nicolae Iorga Általános Iskola egyik tanulója kapja.
Azok a diákok, akik aktív URBIS előfizetéssel rendelkeznek és részt szeretnének venni a kampányban, minden hónap 20-ig regisztrálhatnak a Városháza honlapján elérhető online űrlapon keresztül.
A sorsolásokra minden hónap 25-én kerül sor.
Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)
Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)
Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek