A kórház onkológia szakosztályán kialakult gócpont így jelenleg 10 fertőzött szakembert foglal magába.
A Megyei Katasztrófavédelmi Felügyelőség állítása szerint a nagybányai Fertőző Betegségek és Pszichiátriai Kórházban történt orvosi vizsgálatokat követően, a pénteken bejelentett kilenc pozitív és tünetmentes egészségügyi személyzet otthon vagy a bejelentett lakcímen kell, hogy izolálják magukat, továbbra is folytatva az előírt kezelést.
Emellett, az onkológiai osztályon 43 beteget teszteltek, amelyből 41 beteg esetében lett a teszt eredménye negatív. A két beteget átszállították a járványkórházba.
Mihály Kriszta – Nagybánya.ro (Forrás: ziarmm.ro)
Bright Telling lies to someone who is being real with you will come back and hunt you, you can not eat (...)
Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Helló Egy nemzetközi pénzügyi intézmény (...)
Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Helló Egy nemzetközi pénzügyi intézmény (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek