Szilágyi Zsol, az EMNP-elnöke nyílt levélben fordult Klaus Johannis államfőhöz, melyben az autonómiáról folytatott őszinte párbeszéd kezdeményezésére és moderálására kéri fel.
Ebben azt is kiemeli, hogy szerinte a föderális Románia sokkal hatékonyabb lenne, mint a mostani központosított ország. Mindezek mellett felkéri Klaus Johannist, hogy az e heti székelyföldi látogatásának alkalmából legyen moderátora az autonómiáról folytatott román-magyar párbeszédnek. Az államfő többek között ellátogat Csíksomlyóra, Csíkszentkirályra és Csíkszeredába is, ahol a térség háromszáz választott önkormányzati képviselőjének és közigazgatási tisztségviselőjének jelenlétében tartandó tanácskozáson vesz részt.
(erdelyfm.ro)
Easy Loan Offer Apply Now Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We (...)
Hogy végre kaptam kölcsönt. Hogy végre kaptam kölcsönt!! A nevem Marie Anne, Hollandiából származom, Amszterdamban (...)
Hogy végre kaptam kölcsönt Hogy végre kaptam kölcsönt!! A nevem Marie Anne, Hollandiából származom, Amszterdamban (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek