Az óvodásokra is kiterjesztik a friss gyümölcsök fogyasztását ösztönző programot - döntötte el szerdán a képviselőház, jóváhagyva az erről szóló, 2016/66-os sürgősségi kormányrendeletet.
Az alsóház 223 támogató szavazattal fogadta el a rendeletet jóváhagyó tervezetet, amelynek értelmében az állami, illetve az akkreditált magánóvodákba járó gyermekek is részesülnek majd friss gyümölcsből. Az intézkedés a 2016-2017-es tanévtől érvényes. Ez idáig csak az állami iskolák és az akkreditált magániskolák tanulói voltak a friss gyümölcsök fogyasztását ösztönző program haszonélvezői. Az óvodásoknak kiosztandó gyümölcsök mennyiségéről, az ezzel járó napi maximális fejenkénti költségről évente határozatban rendelkezik a kormány. A program költségeit a megyei tanácsok büdzséjéből fedezik - áll még a tervezetben, amelyről döntő házként szavazott szerdán a képviselőház. - a Transindex.ro portálról
Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Helló, pénzre van szüksége a házához, (...)
Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei felett! Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei (...)
Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei felett! Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek