2021. május 30-án, vasárnap este 7 órától ünneplik a nagybányai Szentháromság-templom búcsúját, amelyet Ft. Urbán Erik ferences tartományfőnök celebrál.
Jó idő esetén a szentmisét a cinteremben tartják.
Mindenkit szeretettel hívnak és várnak!
AZONNALI ÉS SÜRGŐS HITELEK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
AZONNALI ÉS SÜRGŐS HITELEK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
Gyors online kölcsönök – Gyors jóváhagyás 24 órán belül Kerülje el a hosszú banki eljárásokat, a szigorú követelményeket és a bonyolult (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek