Hangzó Csodával zárult a 7. Kolozsvári Ünnepi Könyvhét, a közös versmondásra összegyűlt tömeg megtöltötte a Fogoly utcát. Három Arany János-verset olvastak fel a vasárnap délutáni napsütésben.
A megmozdulást idén is Balázs Attila lelkész, Molnár Levente színész és Szilágyi Szabolcs rádiós szervezte. Molnár Levente ceremóniamester kék szemüvegben vezényelte le az eseményt, az „egy-két-há-rakkendrollra” először a Vágtat a ló, utána a Családi kör, végül pedig az Epilógus című Arany-verset olvasták fel a jelenlévők.
Az eseményen mindenféle korosztály képviseltette magát, olyanok is, akik még nem olvasók, de hamarosan azzá válnak, sőt, még négylábúak is hallgatták a közös versmondást.
Molnár Levente annyira elégedett volt a szavalókkal, hogy egy pillanatra el is érzékenyült, jól jött a színes napszemüveg. Szerinte a csoda az, hogy ennyi ember képes közösen véghezvinni valamit, figyelni egymásra néhány percig.
AZONNALI HITEL AJÁNLAT Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
AZONNALI HITEL AJÁNLAT Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
Komoly hitelajánlat Díj- és önero nélküli hitelt keres? És pontosan mit kínálunk? - Egyéni vállalkozóknak (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek