Barcsy Lajos a nagybányai Teleki Blanka Nyugdíjas Klub egyik alapítója, egykori elnöke volt, az RMDSZ nagybányai választmányának tagja.
Barcsy Lajos bányamérnökként dolgozott a felsőbányai bányánál. 1990-ben, amikor a civil szféra kezdett kibontakozni négy évtizednyi diktatúra után, több értelmiségi társával együtt megalapította a Teleki Blanka nevét viselő nyugdíjas egyesületet, amelyet két évtizeden keresztül vezetett.
Az egyesület által kezdeményezett szépkorúaknak tartott szavalóverseny szívügye volt, amelyre Máramaros minden szegletéből jöttek szavalók.
A közösségért végzett szolgálatáért az RMDSZ 2016-ban Ezüstfenyő-díjjal tüntette ki. Isten nyugosztalja!
Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)
Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)
Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek