Első nap a kormány felelősséget vállalt a parlament előtt öt megszorító intézkedéscsomagért. Ezek többek között a bírák és ügyészek nyugdíjainak, az állami cégvezetők bérének megnyirbálására vonatkoznak.
Az RMDSZ azt is javasolta, hogy 100.000 euró forgalom alatt a cégek törzstőkéje ne emelkedjen. Ezzel 300.000 kiscéget tehermentesítettünk a bürokráciától és a kötelező törzstőke-emeléstől.
Ugyanakkor mi is támogatjuk az állami fogyókúrát, a közigazgatás átszervezését viszont alaposan át kell gondolni, ezért értettünk egyet az erre vonatkozó intézkedéscsomag halasztásával. Ragaszkodunk ahhoz, hogy a létszámleépítések ne csak a helyi önkormányzatokat érintsék, hanem a központi közigazgatást is.
(Zahoránszki Brigitta RMDSZ parlamenti képviselő)
Pénzügyi megoldások gyors kommunikációval Gyorsan szüksége van pénzre? 200 000 és 50 000 000 forint közötti magánszemélyek pénzügyi (...)
Pénzügyi megoldások gyors kommunikációval Gyorsan szüksége van pénzre? 200 000 és 50 000 000 forint közötti magánszemélyek pénzügyi (...)
JÓ HITELT KERES? Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, becsületes, 1 órán belüli gyorskölcsönt nyújtó online (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek