A Torda és Szászsebes között épülő 70 kilométernyi autópályából 66 kilométerre nincs építési engedélye a kivitelezőnek, a sztráda egyharmada mégis elkészült már - írja a Hotnews hírportál.
A Pro Infrastruktúra Egyesület az üggyel kapcsolatban megkereste az Országos Útügyi Vállalatot (CNADNR), amely válaszában azt írja, a munkálatokat végző cég eddig csupán 5 km építésére kapott engedélyt, és további 19 km-re kért jóváhagyást, a Szállítási Minisztérium azonban még nem bocsájtotta ki a szükséges iratokat. A fennmaradó 47 kilométernyi útra a beruházók még nem nyújtották be a projekt technikai dokumentációját a szaktárcához, mivel sem az Országos Útügyi Vállalat, sem a környezetvédelmi hatóságok nem hagyták még jóvá a projektet.
Az Országos Útügyi Vállalat elismeri, sőt hangsúlyozza, hogy engedélyek nélkül egyetlen beruházó sem építkezhet, ennek ellenére a Torda és Szászsebes közötti autópályának van olyan szakasza, amelynek több mint egyharmada elkészült már, részben engedélyek nélkül.
penzcsinalok.ro
Buy High quality cannabis products Medical Marijuana Kush, Shatter,Hash Buy High quality cannabis products Medical Marijuana Kush, Shatter,Hash Whatapp +14784120391 Buy (...)
Work and earn from home Investment is profitable when you’re working with the right person which is Crystal Franzen (...)
chasebanktransferdesk@yandex.com Üdvözlöm! A bankja nemrég elutasította a kérelmét, és máshol nem kaphatja meg a (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek