Noileg
2026. február 17., kedd Donát napja
árfolyam:
1 euro = 5.8604 RON
1 dollár = 691.4237 RON
100 forint = 0.0255 RON

Erdélyt Európába, magyar érdeket Brüsszelbe!

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Miért dolgozik az RMDSZ az európai parlamentben? Winkler Gyula: Az RMDSz képviselõi elhozták Erdélybe Európát. Fontos információkhoz jutottunk Brüsszelbõl - uniós pénzekhez, fejlesztési lehetõségekhez, együttmûködési programokhoz juttattuk az itthon élõ közösségünket.


Sógor Csaba: Az RMDSz megmutatta Erdélyt Európában. Elvittük Brüsszelbe hagyományos termékeinket - a székely pityókát, a szatmári epret, a borvizeinket-, bemutattuk szokásainkat, kulturális értékeinket.

Vincze Lóránt: Azért dolgozunk Brüsszelben, hogy létrejöjjön egy európai szintû kisebbségvédelmi szabályozás, amely nagyobb biztonságot nyújt a romániai magyaroknak.

Hegedüs Csilla: Azért dolgozunk, hogy minden aktív nõ megtalálja és megállja a helyét. Az esélyegyenlõség azt jelenti, hogy minden területen ugyanolyan bánásmód jár nõknek és férfiaknak egyaránt. Ez a Nõszervezet üzenete.

Antal Lóránt az ifjúságot képviseli. Abban hisz, hogy a fiataloknak jó példák kellenek, biztatásra és bizalomra van szükségük. A sikeres, példaértékû fiatalok történeteit akarja megmutatni ország-világ elõtt.

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

AZONNALI HITELRE VAN SZÜKSÉGE? Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)

AZONNALI HITELRE VAN SZÜKSÉGE? Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)

Magánhitelek egyszerűen és átláthatóan Rugalmas finanszírozás korrekt, versenyképes kamatokkal Gyors igénylés és biztonságos (...)

adj fel hirdetést
reg
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek