Noileg
2025. július 10., csütörtök Amália napja
árfolyam:
1 euro = 5.0774 RON
1 dollár = 4.3275 RON
100 forint = 1.2726 RON

Évi 900 ezer embernek segít a munkahelyvédelmi akció

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Folytatódik jövőre is a 3 éve indított munkahelyvédelmi akció, amely jelentősen hozzájárult a munkanélküliség és a munkáltatók terheinek csökkentéséhez - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) munkaerőpiacért és képzésért felelős államtitkára szerdán Budapesten sajtótájékoztatón.


Cseresnyés Péter felidézte, hogy a program évente átlagosan 900 ezer munkavállaló foglalkoztatását segíti, és indulása óta idén áprilisig már több mint 400 milliárd forinttal csökkentette a munkáltatók terheit.

Az ehhez szükséges forrás, 130-140 milliárd forint megtalálható a 2017-es költségvetésben is, a nagyságrend hasonló a tavalyihoz és az ideihez – mondta az államtitkár.

hirado.hu

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

magánhitel magánszemélyeknek és cégeknek. Kölcsönt keres vállalkozása újraindításához, projekt megvalósításához vagy (...)

PÉNZÜGYI TÁMOGATÁS Kölcsönt keres vállalkozása újraindításához, projekt megvalósításához vagy (...)

PÉNZÜGYI TÁMOGATÁS Kölcsönt keres vállalkozása újraindításához, projekt megvalósításához vagy (...)

adj fel hirdetést
Rmdsz
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek