Az idei Nagybányai Magyar Napokon a kicsik és felnőttek kedvence vasárnap, 11 órakor lép fel.
A megzenésített gyermekverseket és saját szövegű dalokat előadó kolozsvári együttes fellépéseivel elsősorban gyermekeknek kedveskedik, de a felnőtt közönség is érdeklődve kapcsolódik a műsorhoz.
A jókedv, a móka és zenei élmény mellett a zenekar alapvető emberi értékeket, szépérzéket, jóízlést, valamint a gazdag magyar nyelvet hivatott megőrizni és továbbadni.
A magyar népies, etno, folk-rock műfajban írt vidám hangzásvilág, az ember- és természetközeli dalok táncra perdítik az aprókat, fejlesztik ritmusérzéküket, szókincsüket és fantáziájukat.
Az interaktív koncert kiváló kiegészítője bármilyen családi vagy gyermekprogramnak. Tagok: Békési Zsuzsa – ének, melodika, glockenspiel Békési Attila – ének, gitár Imecs Tamás – ének, gitár, ukulele Simon László – basszusgitár Szénási Zoltán – ritmushangszerek
CSODÁLATOS HÍR SZÁMODRA... A termék átvétele személyesen lehetséges! 24 órán belül folyósítom a kölcsönt, évi (...)
CSODÁLATOS HÍR SZÁMODRA... Szüksége van pénzügyi kölcsönre; autóvásárláshoz, vállalkozásbővítéshez, további (...)
Sziasztok! Sziasztok! Ez egy igaz történet egy kölcsönről, amit akkor vettem fel, amikor a bankok vagy a (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek