Az ország valamennyi megyéje és a főváros is zöld zónásnak számít járványügyi szempontból, mután az ország minden megyéjében 1,5 ezrelék alatti a fertőzöttségi ráta - közölte szerdán a Stratégiai Kommunikációs Csoport (GCS).
Bukarestben 1,42 ezrelék a fertőzöttségi ráta (kedden ez az arány 1,49 volt).
A legutóbbi jelentés óta a legtöbb új koronavírusos esetet Bukarestben - 127, valamint Kolozs - 59, Kovászna - 46, Prahova - 46 és Temes - 46 megyében regisztrálták.
A legkevesebb új megbetegedést Szilágy - 3, Gorj - 5, Szatmár - 7, Giurgiu - 7, Botoşani - 7 megyéből jelentették.
Az elmúlt 24 órában országszerte 930 új koronavírus-fertőzéses esetet igazoltak.
(agerpres.ro)
AZONNALI ÉS SÜRGŐS HITELEK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
AZONNALI ÉS SÜRGŐS HITELEK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
Gyors online kölcsönök – Gyors jóváhagyás 24 órán belül Kerülje el a hosszú banki eljárásokat, a szigorú követelményeket és a bonyolult (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek