Klaus Johannis a német kancellár, Ponta a német kancellárhelyettes támogatását élvezi. Angela Merkel német kancellár Klaus Johannisnak szurkol az elnökválasztás második fordulójában. Október 29-i keltezésű levelét csütörtökön bocsátotta a sajtó rendelkezésére a szász jelölt.
Ebben Merkel azt írja, hogy örömmel értesült arról, hogy Johannis indul a választáson. Nagyszeben polgármestereként már megmutatta közigazgatási képességeit és európai gondolkodását – írja a német kancellár, aki sok sikert kívánt Johannisnak a győzelemhez.
Rövid idővel azután, hogy a levél nyilvánosságra került, Victor Ponta baloldali államfőjelölt Facebook-oldalán tette közzé a német Szociáldemokrata Párt elnökének, Sigmar Gabrielnek a támogatói levelét. A kancellárhelyettes régi barátjának nevezi a szocialista Pontát, és azt írja, biztos benne, hogy megnyeri az elnökválasztást.
foter.ro
SZILÁRD ÉS MEGBÍZHATÓ HITELEK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
SZILÁRD ÉS MEGBÍZHATÓ HITELEK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
gyors hitel ajánlat ma Szia! Olyan szervezet vagyunk, amely 2%-os kamatlábbal kínál kölcsönöket személyes (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek