A Régi Főtér és az Új Főtér közötti szakaszon az aszfaltozási munkálatokat már befejeztük. Amikor az időjárási viszonyok megengedik, lefestjük a kerékpárutat, valamint kihelyezzük a szükséges közlekedési táblákat is, hogy a közlekedés biztonságosabbá és kényelmesebbé váljon mind a gyalogosok, mind a kerékpárosok számára.
A Szatmár (Gheorghe Șincai) utcai szakasz a Régi Főtér környékét behálózó kerékpárút-rendszer részét képezi. Ez az útszakasz kétirányú kerékpáros forgalomra alkalmas.
Célunk, hogy Nagybánya olyan összefüggő kerékpárút-hálózattal rendelkezzen, amely lefedi a város teljes területét, és valódi alternatívát kínál a mindennapi közlekedésben.
(Pap Zsolt István RMDSZ-es alpolgármester)
Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)
Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)
Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek