Ma, csütörtökön 18 órától kezdődik a Nagybányai RMDSZ által szervezett Lakossági Fórum, amely Zoom-rendszerben kerül megrendezésre.
Ma, csütörtökön 18 órától kezdődik a Nagybányai RMDSZ által szervezett Lakossági Fórum, amely Zoom-rendszerben kerül megrendezésre.
A fórumhoz az alábbi linken lehet csatlakozni már 17.50-től.
Meeting ID: 961 2483 7312
Bárki (nemcsak RMDSZ tagok) csatlakozhat a Zoom-rendszerhez, a maximális létszám 300 fő. A fórum anyagát rögzítjük, a Zoom-rendszerhez való csatlakozással ehhez beleegyezését adja. Kérjük, aki csatlakozik a Zoom-hoz, azt kizárólag a kamera bekapcsolásával tegye és saját neve feltüntetésével. Aki nem kíván belépni a rendszerbe, és/vagy nem kíván élőben feltenni kérdést, az a gyűlést valós időben követheti a rendezvény Facebook eseményében (event).
Amennyiben az idő engedi, élőben is lehet majd kérdezni, hozzászólni. Ezt a Zoom chat-szobájában tehetik majd meg. A fórum két órát tart majd. Feltehetően nem lesz alkalom minden kérdés megválaszolására, és nem lesz mindenkinek lehetősége hozzászólni, de ezekre a találkozókra a jövőben is sor kerül majd, remélhetőleg már hagyományos módon.
Bright Telling lies to someone who is being real with you will come back and hunt you, you can not eat (...)
Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Helló Egy nemzetközi pénzügyi intézmény (...)
Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Helló Egy nemzetközi pénzügyi intézmény (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek