Mihai Goţiu, a Mentsétek meg Romániát Szövetség (USR) Kolozs megyei szenátusi jelöltlistájának vezetője szerint a parlament épületére táblát kell kitenni a kisebbségek nyelvén is.
Mihai Goţiu, a Mentsétek meg Romániát Szövetség (USR) Kolozs megyei szenátusi jelöltlistájának vezetője szerint a parlament épületére táblát kell kitenni a kisebbségek nyelvén is.
„Nem feszültségoldó szellemesség volt a javaslatom, hogy a parlament épületére a kisebbségek nyelvén is helyezzünk el feliratot, nagyon is komolyan gondoltam. Szerintem legalább most, 100 évvel az egyesülés után, nem ártana betartani azt, amit 1918. december 1-jén Gyulafehérváron aláírtak” - írja Mihai Goţiu.
A kolozsvári USR közleménye szerint Mihai Goţiu javaslata eredetileg hétfőn este hangzott el, egy kolozsvári állampolgári fórumon.
maszol.ro
Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Helló, pénzre van szüksége a házához, (...)
Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei felett! Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei (...)
Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei felett! Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek