Március 28-án, pénteken 19.00 órától a Cinquecento Pizzázóban (Petőfi Sándor utca 7. szám).
A kvíz-est kérdésköreit a B.Közép csapat szerkeszti.
A csapatok legkevesebb 2, legtöbb 8 tagból állhatnak. Új csapatok is jelentkezhetnek. Olyan játékosoknak, akiknek nincs csapatuk csatlakozhatnak meglévő csoportokhoz. A játékot olyanok is követhetik a helyszínen, akik nem szeretnének játékosként részt venni.
A szervezők arra kérik a csapatvezetőket, hogy részvételi szándékukat előre jelezzék, valamint a jelenlévő csapat létszámát, hogy a helyiséget a lehető legoptimálisabban tudják berendezni!
A februári kvíz-est nyertesei:
I. Újratervezés 82,75 p.
II. Lendvay 71,5 p.
III. New Kukacok 68,5 p.
A belépés ingyenes, a fogyasztást mindenki egyénileg állja.
Jó játékot, jó időtöltést!
AZONNALI ÁTUTALÁSSAL FELVÉTELT HITELEK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
AZONNALI ÁTUTALÁSSAL FELVÉTELT HITELEK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
AZONNALI ÉS SÜRGŐS HITELEK Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek