Noileg
2026. február 25., szerda Géza napja
árfolyam:
1 euro = 5.8436 RON
1 dollár = 719.6110 RON
100 forint = 0.0258 RON

Működésbe helyezték az első kerékpármosót Nagybányán

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Szeptember 25-én átadták Nagybánya első biciklimosóját, amely a helyi RMDSZ, a városi önkormányzat, az MM Bike egyesület, valamint a Vital vízszolgáltató vállalat együttműködésének eredményeként valósult meg.


Pap Zsolt István alpolgármester elmondta, hogy a kerékpármosót a nagybányai Néprajzi Múzeum mögött helyezték üzembe, egy olyan helyszínen, ahol az erdős területekhez vezető utak találhatók, így különösen praktikus a természetjárók számára.

„Ahogyan az év elején ígértük, meg is valósítottuk ezt a beruházást. Így a helyhatósági választások után rövid időn belül már két kisebb fejlesztést – a pumptrack pályát és a biciklimosót – is sikerült átadnunk” – nyilatkozta megkeresésünkre az alpolgármester.

Forrás: Máramarosi Hírmondó (mmhm.ro)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Kölcsön magánszemélytől csalás nélkül Váltókarancia melletti kölcsönök akár problémás ügyfeleknek is. Kölcsön (...)

Megbízható és stabil kölcsönök Üdvözlöm! Pénzügyi segítséget keres elfogadható feltételekkel, és 12 órán belül (...)

Pénzügyi megoldások gyors kommunikációval Gyorsan szüksége van pénzre? 200 000 és 50 000 000 forint közötti magánszemélyek pénzügyi (...)

adj fel hirdetést
reg
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek