Románia a tél átvészeléséhez elegendő földgázkészletekkel rendelkezik, függetlenül az időjárási viszonyoktól - közölte vasárnap a Facebook-oldalán Nicolae Ciucă miniszterelnök.
Bejegyzése szerint a kormány intézkedett a háztartások és a gazdaság számára szükséges energiamennyiség biztosításáról. Jelenleg a földgáztárolók töltöttsége 62 százalékos, ami a tél folyamán az időjárási viszonyoktól függetlenül elegendő lesz a lakosság és a vállalatok ellátására - írta a kormányfő.
Közölte azt is, hogy a hatóságok figyelemmel kísérik a veszélyes időjárási jelenségeknek kitett települések helyzetét, és továbbra is támogatják a segítségre szoruló polgárokat. Emlékeztetett arra, hogy a belügyi alakulatok, a mentőszolgálat munkatársai és a hegyimentők készenlétben vannak, az útkarbantartók pedig akadálymentesítik a forgalmat a behavazott utakon és segítenek az elakadt járművezetőknek.
(Forrás: maszol.ro)
Gyors online kölcsönök – Gyors jóváhagyás 24 órán belül Kerülje el a hosszú banki eljárásokat, a szigorú követelményeket és a bonyolult (...)
Gyors online kölcsönök – Gyors jóváhagyás 24 órán belül Ideiglenes pénzügyi támogatásra van szüksége? Rövid lejáratú magánkölcsöneink (...)
Pénzügyi támogatás hosszú késedelmek nélkül Ideiglenes pénzügyi támogatásra van szüksége? Rövid lejáratú magánkölcsöneink (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek