Szülők iskolája címen rendhagyó szülői értekezletek zajlottak az elmúlt két hét folyamán a nagybányai Nicolae Iorga Általános Iskolában.
A gyermek érzelmi - és szociális készségeinek fejlesztéséről tartott interaktív előadást dr. Szilágyi Enikő gyermekpszichiáter minden magyar osztály szülői közösségében.
Nagy érdeklődéssel vettünk részt - szülők, pedagógusok- a találkozásokon, hiszen tudjuk, milyen nehéz feladat és egyben felelősség is úgy nevelni gyermekeinket, hogy sikeresek legyenek, sőt legyenek képesek egy boldog élet kialakításához.
A tevékenység az Egészségügyi Minisztérium, a Máramarosi Tanfelügyelőség és a Nicolae Iorga Általános Iskola közötti együttműködési projekt keretén belül zajlott.
Hála és köszönet dr. Szilágyi Enikő gyermekpszichiáternek és minden résztvevőnek!!!
Molnár Klára, tanítónő
Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Helló, pénzre van szüksége a házához, (...)
Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Helló, pénzre van szüksége a házához, (...)
Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Helló, pénzre van szüksége a házához, (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek