A Krisztus-hívők egységéért imádkoznak a város keresztény felekezeteinek elöljárói és hívei vasárnap, 2022. január 16-án, 19.00 órakor a nagybányai Szentháromság-templomban.
Az idei ökumenikus imahét tematikáját a Közel-Keleti egyházak Tanácsa állította össze, ennek mottója pedig „Láttuk az ő csillagát napkeleten, és eljöttünk, hogy imádjuk őt.“ (Mt 2,2).
A vasárnapi imádság alkalmával a helyi református közösséget Tasnádi András, az evangélikus közösséget Köncze-Geréb Árpád, a magyar baptista közösséget János Csaba, a görögkatolikus egyházat Marusciac Florin, a római katolikus egyházat pedig Szmutku Róbert lelkipásztorok képviselik.
Minden Krisztus-hívőt szeretettel hívunk és várunk a közös imára!
Gyors online kölcsönök – Gyors jóváhagyás 24 órán belül Kerülje el a hosszú banki eljárásokat, a szigorú követelményeket és a bonyolult (...)
Gyors online kölcsönök – Gyors jóváhagyás 24 órán belül Ideiglenes pénzügyi támogatásra van szüksége? Rövid lejáratú magánkölcsöneink (...)
Pénzügyi támogatás hosszú késedelmek nélkül Ideiglenes pénzügyi támogatásra van szüksége? Rövid lejáratú magánkölcsöneink (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek