Orbán Viktor magyar miniszterelnök szombaton Pekingben az Egy övezet, egy út kezdeményezés (BRI) zárt körben zajló vezetői fórumán vett részt.
Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnökének tájékoztatása szerint, a kormányfő arról is beszélt, hogy Magyarországnak az Egy övezet, egy út kezdeményezéshez kapcsolódó legnagyobb beruházása a Budapest-Belgrád közötti vasútvonal fejlesztése, egyúttal jelezte, hogy jelenleg is ígéretes tárgyalásokat folytatnak Romániával és Kínával a Budapest és Bukarest közötti nagysebességű vasútvonal megvalósításáról.
(transindex.ro)
serieus leningaanbod Megbízható és gyors finanszírozásra van szüksége? Személyes vagy szakmai igényeire (...)
serieus leningaanbod Megbízható és gyors finanszírozásra van szüksége? Személyes vagy szakmai igényeire (...)
Verander je financiële situatie. Megbízható és gyors finanszírozásra van szüksége? Személyes vagy szakmai igényeire (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek