reg
2026. április 02., csütörtök Áron napja
árfolyam:
1 euro = 5.8400 RON
1 dollár = 657.7614 RON
100 forint = 0.026 RON

Putyin is elfogadta az ukrán béketervet

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Petro Porosenko ukrán államfő közlése szerint a kedd esti minszki találkozó résztvevői elfogadták az általa előterjesztett béketervet a kelet-ukrajnai konfliktus megoldására, és tervet készítenek arra, hogy a lehető leghamarabb tűzszünet legyen, írja az MTI.


„A megbeszélések nagyon nehezek és összetettek voltak" – mondta miután négyszemközt tárgyalt Vlagyimir Putyin orosz elnökkel.

Putyin azt mondta: Porosenkóval egyetértettek abban, hogy azonnal véget kell vetni a vérontásnak, és el kell kezdeni a konfliktus politikai megoldását.

A négyszemközti találkozó előtt tartott többoldalú megbeszélésekről a vendéglátó, Aljakszandr Lukasenka fehérorosz államfő azt mondta, hogy nehezek voltak, Catherine Ashton, az Európai Unió kül- és biztonságpolitikai főképviselője pedig azt, hogy őszinték, de pozitívak.

(index.hu)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Davina Sürgős kölcsönre van szüksége? Gyors, rugalmas és megbízható finanszírozás A (...)

NAGY HÍR SZÁMODRA... NAGY HÍR SZÁMODRA... Kölcsönajánlat. Sürgős kölcsönre van szüksége? Személyi (...)

adj fel hirdetést
reg
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek