crin
2025. május 04.,  Mónika napja
árfolyam:
1 euro = 4.9773 RON
1 dollár = 4.3851 RON
100 forint = 1.2328 RON

RMDSZ-es alprefektusokat neveztek ki Szatmár és Temes megyébe

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

A kormány szerdán az RMDSZ által javasolt alprefektusokat nevezett ki Szatmár és Temes megyébe: Altfatter Tamás Ferencet és Marossy Zoltánt.


A kormány szerdai ülésén fogadta el a két kinevezési határozatot, miután előbb felmentette tisztségükből Cristian Iosif ás Liliana Oneţ Szatmár, illetve Temes megyei liberális alprefektusokat.

Altfatter Tamás Ferenc, aki jelenleg a Helyi Adók és Illetékek Hivatalában dolgozik Szatmárnémetiben, Szatmár megye alprefektusa lesz, míg Marossy Zoltán, aki a Temes Megyei Tanács beszerzési osztályának a vezetője, Temes megyében foglal el alprefektusi tisztséget.

(nyugatijelen.com)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


crin
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

EXPRESSZ MAGÁNHITELEK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)

EXPRESSZ MAGÁNHITELEK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)

Kölcsönök ajánlata magánszemélyek között nehéz anyagi helyzetben lévők számára. Kölcsönök ajánlata magánszemélyek között nehéz anyagi helyzetben lévők számára. (...)

adj fel hirdetést
Rmdsz
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
crin
banyavidek