Noileg
2026. május 08., péntek Mihály napja
árfolyam:
1 euro = 6.0575 RON
1 dollár = 673.5117 RON
100 forint = 0.0256 RON

Romantikus vígjáték a nagybányai színpadon A Szatmárnémeti Északi Színház Harag György Társulata Neil Simon vígjátékával érkezik a Nagybányai Városi Színházba. Várják a Németh László bérleteseket.

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Nagybányára érkezik a szatmári színtársulat: a Németh László bérletesek december 8-án, 18 órai kezdettel láthatják a társulat néhány nappal előbb, Szatmárnémetiben bemutatott előadását, a Mezítláb a parkban című romantikus vígjátékot Lendvai Zoltán rendezésében.


Az ellentétek vonzzák egymást. De vajon elég ez a vonzalom ahhoz, hogy két ember, az élet hétköznapi problémái között is boldog tudjon maradni? Meg lehet őrizni a szerelem eufóriáját a házasságban? Ha igen meddig, és mi kell hozzá? Az a fontos, hogy hűek maradjunk önmagunkhoz vagy hogy megpróbáljunk alkalmazkodni a másikhoz? Mit tegyünk, ha jönnek a konfliktusok? Bele kell e törődni, hogy az életünk esetleg nem pont olyan, ahogyan azt megálmodtuk? A változás rossz vagy jót is jelenthet?
Csupa olyan kérdés melyekkel előbb- utóbb mindannyiunknak szembesülnünk kell.Talán ezért is van, hogy Neil Simon mélyen emberi, sziporkázóan szellemes vígjátéka a világ minden táján közönségsiker, meghódítva a világ nagy színpadjait, a Broadway-tól, a Westend-ig. Sikerszériája az ősbemutató óta töretlen. A darabból 1967-ben film is készül, Robert Redford, Jane Fonda, Charles Boyer, és Mildred Natwick főszereplésével.

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

EGYSZERŰ ÉS GYORS HITELEKET KÍNÁLOK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)

EGYSZERŰ ÉS GYORS HITELEKET KÍNÁLOK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)

ONLINE HITELEK 30 PERC ALATT Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú kölcsönt kínálok 30 percen (...)

adj fel hirdetést
Reklam
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek