Sürgősségi állapotot vezettek be Rónaszéken. Az országos Sürgősségi Helyzetek Osztálya újabb kitelepítésekről döntött a településen
Az egykori sóbánya beomlása által előidézett helyzet felmérése során, megelőző jelleggel elrendelték újabb 51személy evakuálását 22 házból (amelyek közül 7 lakatlan), amelyek az érintett terület közvetlen közelében találhatók.
Ez az intézkedés kiegészíti a korábban bejelentett kiköltöztetést és célja, hogy megóvja az instabilitásnak kitett terület közelében tartózkodó személyek testi épségét.
,,Ebben a nehéz időszakban a rónaszéki magyarok nem maradhatnak egyedül, különösen akkor, amikor a legnagyobb szükségük van az összefogásra. Kérjük a helyi lakosokat, jelezzék a helyi és megyei RMDSZ képviselőinél miben tudjuk őket segíteni" - áll a megyei RMDSZ elnök, Pintér Zsolt, közleményében.
Pénzügyi megoldások gyors kommunikációval Gyorsan szüksége van pénzre? 200 000 és 50 000 000 forint közötti magánszemélyek pénzügyi (...)
Pénzügyi megoldások gyors kommunikációval Gyorsan szüksége van pénzre? 200 000 és 50 000 000 forint közötti magánszemélyek pénzügyi (...)
JÓ HITELT KERES? Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, becsületes, 1 órán belüli gyorskölcsönt nyújtó online (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek