2019-ben létrehozásának 100. évfordulóját ünnepli a Gheorghe Șincai Főgimnázium (Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai".
1919. július 12-én vették át azt az épületet, amelyben az iskola működni kezdett. A centenáriumi évben számos eseményt szerveznek az intézményben.
,,Minden eseményt, amelyet ebben az évben szervezünk, a százéves évfordulónak ajánlunk. Ráadásként, valószínűleg november végén, egyhetes rendezvénysorozatot hozunk létre ebből az alkalomból. Akkor ünnepi találkozókat, konferenciákat, koncerteket, versenyeket szervezünk az évfordulóra. Az eseménysorozatba bevonjuk a tanárokat, a tanulókat, az iskola volt végzőseit, a város, a megye és a tanfelügyelőség képviselőit” - közölték Gheorghe Şincai Főgimnázium illetékesei.
Forrás: ujszo.ro
Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Helló, pénzre van szüksége a házához, (...)
Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Helló, pénzre van szüksége a házához, (...)
Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Helló, pénzre van szüksége a házához, (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek