Több utórengése is volt a Kolozsváron és Nagyváradon is érzékelhető, 20.46 órakor történt aradi epicentrumú földrengésnek, amelynek erősségét előbb 4,7-esre becsülték a szakemberek, majd 4,9-esre módosították.
Az első utórengés alig volt gyengébb, 22.55 órakor a Richter-skála szerint 4,3-as erősségű földrengés rázta meg a környéket, amely szintén érzékelhető volt a környező megyékben is. Ezt követően már csak gyengébb földmozgások történtek.
Az országos földfizikai intézet (INFP) tájékoztatása szerint reggelig még négy földrengés történt az aradi térségben 23.26 és 5.12 óra között, amelyek erőssége 2, 2,4, 2 és 2,7 volt a Richter-skála szerint. 1.31 órakor ugyanakkor 3,2-es erősségű földrengést jelentettek a Fogaras–Câmpulung térségből is. Május eleje óta eddig 30 földrengés következett be Romániában. Ezek erőssége 2 és 4,9 közötti volt. Az év eddigi legnagyobb romániai földrengése 5,7-es erősségű volt, és február 14-én következett be Gorj megyében, 6,3 kilométeres mélységben.
(kronikaonline.ro)
john Helló Már csak elutasították a bank az utóbbi időben, és nincs, ahol máshol is kap a (...)
richardcosmos5@gmail.com Szüksége van kölcsönre? Szüksége van kölcsönre? Személyes kölcsön? Üzleti kölcsön? (...)
richardcosmos5@gmail.com Szüksége van kölcsönre? Szüksége van kölcsönre? Személyes kölcsön? Üzleti kölcsön? (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek