Noileg
2025. november 08., szombat Zsombor napja
árfolyam:
1 euro = 5.0860 RON
1 dollár = 4.4037 RON
100 forint = 1.3189 RON

Üzenet választóinkhoz

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Tisztelt nagybányai és Máramaros megyei magyarok! Vasárnap, december 11-én dönteni fogunk sorsunkról. Nemcsak a saját életünkrõl, hanem családunk, gyermekeink, egész magyar közösségünk jövõjérõl szól ez a döntés.


Ha lesz erõs magyar képviseletünk, részt vehetünk a döntések meghozatalában. Segíteni tudunk településeink felemelkedésében, az életminõség javításában és szórványhelyzetünkben a magyar emberek nemzeti érzésének erõsítésében.

Olyan embereket küldünk a parlamentbe,akik a mi ügyeinkért harcolnak és Erdélyt képviselik. Egy olyan Erdélyt, ahol jó élni, ahol biztonságban  tudjuk családunkat és jövõnket.

December 11-én választani fogunk. Aki eljön és velünk szavaz, az erdélyi magyar jövõt támogatja szavazatával. Magyar érdeket hatékonyan csak az RMDSZ tud képviselni!

Szükségünk van minden egyes szavazatra, hiszen

MINDEN MAGYAR SZÁMIT!

Kérem, szavazzanak az RMDSZ jelöltjeire a szavazólap 4. helyén!

Köszönöm a támogatást! 

Vida Noémi, a Nagybánya Központú területi RMDSZ elnöke

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


reg
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Komoly hitelajánlat Díj- és önero nélküli hitelt keres? És pontosan mit kínálunk? - Egyéni vállalkozóknak (...)

Kölcsönök kezdeti díjak nélkül Kölcsönt keresel, és készpénzkölcsönnek kellene lennie? MAGYARORSZÁGON vagy a környékén (...)

Kölcsönök kezdeti díjak nélkül Kölcsönt keresel, és készpénzkölcsönnek kellene lennie? MAGYARORSZÁGON vagy a környékén (...)

adj fel hirdetést
Noileg
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
reg
banyavidek