Visszaállt a koronavírus előtti állapot a román-magyar határon - adta hírül Facebookján a Magyarország kolozsvári főkonzulátusa.
Mint írják, a mai naptól karantén nélkül tud utazni Romániából Magyarországra és Magyarországról Romániába minden magyar, magyar-román, illetve román állampolgár.
Ugyanakkor emlékeztetettnek, hogy Magyarországon a szolgáltatások igénybevételéhez továbbra is szükség van vagy magyar védettségi igazolványra (plasztikkártya), vagy román oltási igazolásra (papírlap).
(transindex.ro)
AZONNALI ÉS SÜRGŐS HITELEK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
AZONNALI ÉS SÜRGŐS HITELEK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
Gyors online kölcsönök – Gyors jóváhagyás 24 órán belül Kerülje el a hosszú banki eljárásokat, a szigorú követelményeket és a bonyolult (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek